محصولات و خدمات
ثبت نام / ورود
سامانه پیامک انتخابات

ارسال پیامک انتخاباتی

مهمتربن قابلیت سامانه پیام کوتاه ارسال پیامک تبلیغاتی و ارسال پیامک انبوه می باشد. یکی از مزایای تبلیغات پیامکی خوانده شدن تقریبا 100% این نوع تبلیغ است. مدیریت کامل تبلیغات، نداشتن هزینه توزیع و عدم وابستگی به شرایط آب و هوایی از دیگر ویژگی های ارسال پیامک تبلیغاتی محسوب می شود.

مزایای اصلی استفاده از پیامک در اطلاع رسانی و تبلیغات را می توان چنین برشمرد:

1- سرعت بالای ارسال : در حال حاضر یکی از سریع ترین روش های اطلاع رسانی ارسال پیامک تبلیغاتی است.

2- ماندگاری : باید متن پیامک ارسالی بگونه ای جذاب باشد، که شخص با احتمال اینکه ممکن است در آینده به کالا و یا خدمات معرفی شده نیاز پیدا کند، آن را نگه دارد.

3- دسترسی سریع : دستگاه تلفن همراه یکی از وسایل شخصی است، که در بیشتر ساعات شبانه روز در دسترس مشترکین قرار دارد.

4- خواندن صد درصد مشترکین : معمولا اکثر مشترکین پیامک های دریافتی خود را در نگاه اول می خوانند، و در لحظه خواندن تمام حواسشان را متمرکز در خواندن متن پیامک تبلیغاتی می کنند.

5- عدم نیاز به توزیع کننده : ارسال پیامک تبلیغاتی از جمله معدود روش های تبلیغاتی و اطلاع رسانی است، که نیازی به ابزارهای توزیع ندارد.

6- مخاطب هدفمند : استفاده از سایر روش های هدفمند مانند تلفن و یا نامه، زمان بر و هزینه بر است و به نیروی انسانی نیاز دارد.

7- هزینه متناسب با تیراژ : شاید هیچ گاه نشود 100 برگ کاتالوگ با هزینه مناسب چاپ کرد، اما می توان 100 پیامک فرستاد بدون اینکه تیراژ پایین روی هزینه هر پیامک تبلیغاتی تاثیر منفی داشته باشد.

ورود به سامانه - درگاه 1
ورود به سامانه - درگاه 2
ثبت نام - یک سال رایگان
سامانه جامع خودرو نیکجو